Не можна знати все, достатньо розуміти.

Природа сильного бізнесу

Антоніна КутоваКеруючий партнер компанії Pro Capital Investment

Сфера діяльності охоплює такі напрями:

  • розвиток взаємовідносин з фінансовими інститутами, рейтинговими агентствами, інвесторами;
  • залучення фінансування для компаній та їх акціонерів шляхом продажу акцій, їх приватне розміщення або використання різноманітних боргових інструментів;
  • залучення для компаній стратегічного інвестора, а також розробка комплексу заходів, направлених на підвищення вартості компанії.

 Антоніна має значний досвід роботи у фінансовій сфері щодо ведення бухгалтерського й управлінського аудиту на підприємствах різноманітних сфер діяльності. Вона є сертифікованим бухгалтером за стандартами CAP і СIPA. Завдання Антоніни – допомогти компаніям визначити правильний курс у мінливих умовах ринку, прийняти зважені рішення й укласти вигідні угоди.

 Закінчила з відзнакою магістратуру КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Облік та аудит підприємницької діяльності», наразі – аспірант і викладач університету. Пройшла курс навчання і стажування в Інституті туризму на Мальті, а також прослухала курси з психології взаємовідносин в Інституті Фрейда у м. Відень, є студентом програми PhD в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», має досвід викладання в Інституті бізнесу.

 Ведуча щотижневої програми «ПРО КАПИТАЛ» на телеканалі «Перший діловий».
 

пресс-центр

новости рынков капитала