Не можна знати все, достатньо розуміти.

Природа сильного бізнесу

Олександр СоколовДиректор аналітичного департаменту

Сфера діяльності охоплює такі напрями:

  • супровід і структурування угод зі злиття та поглинання (M&A);
  • прямі та венчурні інвестиції, угоди на ринках капіталу за участі фондів прямих інвестицій, рrivate placement (приватне розміщення).
  • представлення інтересів іноземних та українських продавців і покупців в угодах зі злиття та поглинання за участі фондів прямих інвестицій, а також інтереси провідних українських емітентів та інвестиційних банків в угодах із залучення боргового й акціонерного капіталу;
  • аналітичні дослідження ринків, стратегічний маркетинг, оцінка вартості бізнесу.

.Олександр приєднався до команди Pro Capital Group у 2005 році. До цього працював у сфері аналітики у банківському секторі. Має унікальний досвід роботи бізнес-консультантом заємників і кредиторів з питань механізмів кредитування та структурованого фінансування

Під його керівництвом реалізовано понад 500 проектів у сфері аналітики ринків і маркетингових досліджень. Досвід реалізації консалтингових та інвестиційних проектів, аналітичних і маркетингових досліджень ринків – понад 8 років. Також, Олександр - автор понад 30-ти публікацій в різні ЗМІ України.

Олександр має диплом магістра банківської справи, отриманий у КНЕУ імені Вадима Гетьмана, а також ряд сертифікатів Українського інституту фондового ринку й Української асоціації маркетингу.

Олександр – один з провідних експертів ринку капіталу України.

пресс-центр

новости рынков капитала