Прес-центр
- Экспертна думка
- Міжнародне інвестиційне роуд-шоу Invest In Ukraine
- Архів програми «Фінансові рішення»
- Події групи компаній
- Конференції PCG
- Фінансовий клуб
- Pro Capital Group розпочинає пошук інвестиційних проектів для залучення інвестування
- Антоніна Кутова, співзасновниця, керуюча партнерка Pro Capital Investment, увійшла до щорічного рейтингу «Топ 50 Найвпливовіших жінок у ФінТех»
- Компанія Pro Capital Investment стала співорганізатором Першого Бессарабського Інвестиційного Форуму
- Керуюча партнерка Pro Capital Investment, консультантка USAID AGRO, Антоніна Кутова - спікер майданчику «Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення»
- Керуюча партнерка Pro Capital Investment Антоніна Кутова долучилась до проведення StartUp Boot Camp в рамках «Ideafest Student Business Idea Competition»
- Закінчення конкурсу бізнес-планів «Студентська бізнес ініціатива» 2019
- Інвестиційний дайджест
- Конференції PCG
Фітнес-клуб як ідея для бізнесу в Україні: відчуйте себе билинним витязем
Гарне здоров'я і презентабельний зовнішній вигляд - важлива умова для успішної кар'єри в сучасному світі. Однак умови життя в місті і офісна робота не сприяють підтриманню організму в тонусі, тому багато городян шукають додаткову можливість для рухової активності. Чим більше вільних грошей залишається у громадян після здійснення всіх обов'язкових витрат, тим більша кількість співвітчизників витрачає їх на самовдосконалення і підтримання фізичної форми. Таким чином, створення фітнес-клубу, який би відповідав очікуванням цільової аудиторії, є досить перспективною ідеєю для бізнесу, що підтверджується і розрахунками, виконаними в рамках бізнес-плану фітнес-клубу від компанії Pro Capital Investment.
Перш ніж братися за роботу з організації центру для занять фізкультурою, необхідно визначитися з шляхом побудови бізнесу. Шляхів цих три, як у богатиря зі старовинних билин:
- створити фітнес-центр з нуля;
- купити вже працюючий фітнес-клуб;
- стати франчайзі розкрученого в сфері фітнесу бренду.
Перший шлях самий витратний, але при його виборі ви створите дійсно свій бізнес таким, як його бачите. А щоб у процесі не допустити фатальних помилок, необхідно особливу увагу приділити попереднім аналізу ринку і розробці бізнес-плану, в чому вам можуть допомогти аналітики компанії Pro Capital Investment.
Варіант покупки вже готового фітнес-клубу буде коштувати приблизно стільки ж, скільки і організація нового, але в цьому випадку ви можете стати заручником прорахунків попереднього власника. Тут необхідно перш за все з'ясувати - чому цей бізнес продається, чи немає тут якоїсь каверзи. Необхідно також враховувати той момент, що якщо ви почнете перебудовувати вже працюючий заклад, то ризикуєте втратити частину звиклих до старих порядків клієнтів.
Придбання відомої франшизи - найменш фінансово та організаційно витратний шлях на початковому етапі. Новачок отримає від франчайзера серйозну технічну і маркетингову допомогу, а відоме ім'я забезпечить приплив клієнтів зі старту. Разом з тим, працюючи під франшизою ви не зможете вийти за рамки її методик і стандартів, проявити індивідуальність. Крім того, вам доведеться платити роялті з прибутку, яке може досягати 15%.
Ось така трілема виникає у підприємця, який вирішив реалізувати бізнес-ідею щодо відкриття фітнес-центру. На думку Senior Manager компанії Pro Capital Investment, Назаренко Юлії, при наявності віри у власні сили і хорошого бізнес-плану, найбільш перспективний перший варіант. Якщо хочеться мінімізувати ризики і стати на вже пройдену доріжку, то тоді кращий третій шлях, але тоді доведеться забути про самостійність. Купувати готовий фітнес-центр не рекомендується без серйозного аудиту його попередньої діяльності та обґрунтованих прогнозів на майбутнє.