Новини ринків капіталу

Міжнародні інвестиційні фонди укладають нові угоди в Україні

Влітку 2015 року єдиним акціонером Астра Банку став Agro Holding Limited (100% акцій), котрий належить до NCH Capital. Іншою значною угодою можна вважати придбання 5% українського агрохолдингу «Кернел» представниками американського інвестиційного холдингу Cascade Investment.

Крім того, зараз своє поширення набула звістка про те, що мільярдер Джордж Сорос інвестує в Україну: придбаючи частину IТ-компанії Ciklum і ініціюючи новий інвестиційний фонд Dragon Capital New Ukraine Fund - зауважує Вікторія Агапітова, аналітик Pro Capital Investment. У пресі повідомляється, що даний фонд планує інвестувати в різні сектори української економіки, забезпечуючи підприємства фінансовою та управлінською підтримкою для підвищення ефективності, модернізації технологій та забезпечення довгострокового зростання.

За словами Вікторії Агапітової, наразі існує можливість, що після приходу фонду Сороса, NCH і Cascade Investment в Україну, інші зарубіжні інвестори також активізують свою роботу. Крім того, все частіше надходять повідомлення, що після подій, що відбулися в Україні за останні роки, кілька великих міжнародних інвестиційних груп ведуть дослідження в секторі азартних ігор, харчовій промисловості та аграрному напрямках, а значить можна справедливо вважати, що нові великі угоди скоро будуть знову здійснюватися.