pro-consulting am.pro-capital s.pro-capital инвестиционный банкинг
о компании
услуги
новости рынка
команда
структура холдинга

Залучення грошей для бізнесу, знаходження бізнесу для грошей

Компанія Pro-Consulting – один із провідних гравців на українському ринку консалтингових послуг, лідер у галузі маркетингових досліджень, аналізу товарних та фінансових ринків, підготовки бізнес-планів. Основний пакет інформаційно-аналітичних продуктів нашої компанії передбачає широкий спектр запитів клієнтів щодо різноманітних ринків України. При цьому підготовлені матеріали характеризуються максимальною інформаційною насиченістю й глибиною аналітичного пророблення з урахуванням специфіки діяльності замовника.

Детальніше >>>

Компанія з управління активами Pro Capital Asset Management – професійний учасник фондового ринку України, що здійснює управління активами інвестиційних фондів. Член Української асоціації інвестиційного бізнесу. Сплачений зареєстрований статутний капітал компанії становить 15 млн. грн. Ми пропонуємо Вам широкий спектр інвестиційних інструментів і можливостей.

Детальніше >>>

Спеціалісти компанії Pro Capital Securities надають послуги з комплексного супроводу операцій на фондовому ринку України. Основними напрямами діяльності компанії є брокерські та дилерські операції з цінними паперами, андеррайтинг, управління цінними паперами, а також зберігання цінних паперів.

Детальніше >>>

Компанія Pro Capital Investment надає послуги з розробки та реалізації стратегії розвитку бізнесу із залученням акціонерного або боргового фінансування, а також пропонує комплекс послуг із забезпечення ефективної взаємодії з інвесторами та партнерами з метою підвищення вартості бізнесу. Основний принцип нашої роботи - індивідуальний підхід до вирішення завдань клієнта з урахуванням всієї специфіки його діяльності.

Детальніше >>>