pro-consulting am.pro-capital s.pro-capital инвестиционный банкинг
о компании
услуги
новости рынка
команда
структура холдинга

Залучення грошей для бізнесу, знаходження бізнесу для грошей

Компанія Pro-Consulting – один із провідних гравців на українському ринку консалтингових послуг, лідер у галузі маркетингових досліджень, аналізу товарних та фінансових ринків, підготовки бізнес-планів. Основний пакет інформаційно-аналітичних продуктів нашої компанії передбачає широкий спектр запитів клієнтів щодо різноманітних ринків України. При цьому підготовлені матеріали характеризуються максимальною інформаційною насиченістю й глибиною аналітичного пророблення з урахуванням специфіки діяльності замовника.

Детальніше >>>

Компанія з управління активами Pro Capital Asset Management – професійний учасник фондового ринку України, що здійснює управління активами інвестиційних фондів. Член Української асоціації інвестиційного бізнесу. Сплачений зареєстрований статутний капітал компанії становить 8 млн. грн. Ми пропонуємо Вам широкий спектр інвестиційних інструментів і можливостей.

Детальніше >>>

Спеціалісти компанії Pro Capital Securities надають послуги з комплексного супроводу операцій на фондовому ринку України. Основними напрямами діяльності компанії є брокерські та дилерські операції з цінними паперами, андеррайтинг, управління цінними паперами, а також зберігання цінних паперів.

Детальніше >>>

Компанія Pro Capital Investment надає послуги з розробки та реалізації стратегії розвитку бізнесу із залученням акціонерного або боргового фінансування, а також пропонує комплекс послуг із забезпечення ефективної взаємодії з інвесторами та партнерами з метою підвищення вартості бізнесу. Основний принцип нашої роботи - індивідуальний підхід до вирішення завдань клієнта з урахуванням всієї специфіки його діяльності.

Детальніше >>>