Завдяки істинним знанням ти будеш набагато сміливішим і довершеним у кожній праці, ніж без них.

Природа сильного бізнесу

Дмитро ОлійникСпівзасновник, керуючий партнер

Сфера діяльності охоплює такі напрями:

  • управління активами;
  • розробка стратегії розвитку компаній, оптимізація структури власності, підготовка компаній до приватного розміщення, IPO, SPO;
  • організація залучення боргового фінансування для розвитку компанії: банківське кредитування, факторинг, trade finance, випуск облігацій, зокрема єврооблігацій, залучення портфельного інвестора;
  • структурування, передпродажна підготовка и продаж бізнесу.


   Дмитро має значний досвід роботи на банківському й фондовому ринках України. Понад десять років працював на керівних посадах у банку «Аваль». Набуті ним унікальні досвід, знання та навички у сфері корпоративних фінансів лягли в основу організації самостійного бізнесу, який нині виріс у інвестиційний холдинг, що динамічно розвивається.

Успішна практика Дмитра ґрунтується на його професійній освіті: КНЕУ імені Вадима Гетьмана, спеціальність «Фінанси та кредит»; КНУ імені Тараса Шевченка, спеціальність «Юрист»; МИМ-Київ, ступінь МВА.

Дмитро – кандидат економічних наук, автор публікацій и наукових статей з актуальних питань розвитку економіки, банківської справи й корпоративних фінансів. Був автором и ведучим щотижневої програми «Фінансові рішення» на Українському бізнес каналі UBC (нині – телеканал Bussines).

пресс-центр

новости рынков капитала